Witamy w świecie zarabianie przez internet

Zapisz się do naszego newslettera

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w świecie zarabiania przez internet.


 

PosWallet

PosWallet od A do Z

Poswallet

Na tej stronie dowiesz się jak poruszać się po serwisie PosWallet. Serwis ten to można powiedzieć kombajn do obsługi kryptowalut. Posiada on bardzo wiele możliwości, od generowania adresów portfeli po kraniki, giełdę, kopanie walut metodą POS.

Aby zacząć musimy się zarejestrować, w tym celu wchodzimy w LINK i dokonujemy rejestracji, która jest bardzo szybka i prosta, oczywiście darmowa. W tym celu na stronie głównej klikamy LOGIN/REGISTER a następnie Sign Up. Wpisujemy dane i klikamy Sign Up. Podanie nr telefonu nie jest konieczne.

Poswallet

Po rejestracji otrzymamy na e-mail wiadomość w której trzeba potwierdzić rejestrację.  Po tym można się już spokojnie zalogować na swoje konto. Na koncie widnieją dwa menu, górne to:

W którym mamy pokazane aktualne kursy POSW (waluty PosWallet) oraz BTC. Jak również wartość naszych wszystkich portfeli. W opcji News można poczytać o nowościach na stronie, w odnośniku Coins mamy przedstawione wszystkie waluty dostępne w serwisie, Membership pozwala na wykupienie jednego z kilku rodzajów członkostwa, dzięki którym można trochę więcej zarobić na kopaniu oraz z ewentualnych prowizji od zakupów poleconych. W zakładce Advertise mamy możliwość zakupienia reklamy która jest wyświetlana użytkownikom podczas klikania w kranikach. W opcji POSW mamy opisaną walutę serwisu jej kursy na poszczególnych giełdach zewnętrznych.

PoswalletKryptowaluta PosWallet – POSW jest główną walutą serwisu, dzięki niej dokonujemy większość operacji, można ją bez problemu wymienić na BTC, a następnie przesłać na własny portfel.

Menu z lewej strony:

PoswalletDashboard, tu mamy możliwość wygenerowania adresu danej waluty która nas interesuje, mamy podgląd ile posiadamy monet itp. Po naciśnięciu  Generate XXX address, zostanie utworzony dla nas portfel, czasem trzeba czynność powtórzyć 2-3 krotnie, gdyż czasami za pierwszym razem nie zadziała.

PoswalletWallet, tam mamy możliwość podglądu naszych transakcji dokonywanych z zewnątrz serwisu, przenoszenia walut z konta STAKING na EXSCHANGE oraz z EXSCHANGE na STAKING. Konto staking służy do przechowywania waluty na portfelu na którym otrzymujemy także monety z kopania metodą POS. Na koncie exschange nie otrzymujemy profitów z kopania, służy ono do działań na giełdzie.

PoswalletTu pierwsza z lewej opcja pozwala przesłać nasze monety z serwisu na inną giełdę lub na portfel. Wysyłanie monet poza serwis trzeba podczas procesu potwierdzić w emailu który otrzymamy podczas próby wypłaty, czasem ląduje on w zakładce SPAM. Środkowa oraz prawa zakładka służy do przesyłania monet pomiędzy Staking <=> Exschange. Opcja ta działa w czasie rzeczywistym, zaraz po przesłaniu mamy walutę do dyspozycji na jednym lub drugim koncie. Podczas gdy trzymamy monety na koncie staking od czasu do czasu pojawia nam się informacja o zaksięgowaniu na koncie wykopanych monet. Ilość wykopanych monet można zobaczyć w zakładce dashboard lub stakes. Monety dodawane są automatycznie do naszych kont.

PoswalletExschange, to nic innego jak giełda wymiany walut, na której możemy sprzedać lub kupić interesującą nas walutę.

Poswallet

Darmowe zarabianie w serwisie.

Kolejna przydatna zakładka to Faucets, tam znajdziemy kraniki niemal do wszystkich walut w serwisie. Możemy klikać w nawet każdy, raz na 24 godziny. Trzy pod rząd, następnie trzeba zrobić 15 minut przerwy i znowu trzy. Pamiętaj zanim klikniesz w kranik trzeba wygenerować adres na który dodane będą wygrane monety.

Poswallet

W Eksplorer mamy podgląd walut, ich bloki wydobywcze, obroty na giełdzie itp.

W stake można podejrzeć jaki jest nasz udział w wydobyciu danych monet, jakie są nasze zarobki z tego tytułu itp. Możemy sprawdzić każdą inną walutę.

PoswalletZakładka history wiadomo, tam można zobaczyć historię naszych działań w serwisie. A przez support kontaktujemy się z administracją serwisu w razie jakichkolwiek problemów.

Podsumowując, bez jakiejkolwiek inwestycji można zacząć naszą przygodę z kryptowalutami, na początku przez kraniki zdobywamy monety do których dostajemy profity z kopania, następnie można zacząć działać na giełdzie zwiększając nasze zyski.

Kliknij w ten >>>LINK<<<  i zacznij przygodę z kryptowalutami.

Aktualizacja 08-08-2017

Ostatnio dużo się pozmieniało na stronie, wycofano wiele atl-coinów. Giełda jest obecnie wyłączona.

 

W razie pytań lub problemów zapraszam do kontaktu poprzez zakładkę KONTAKT lub skype – „dariklon”

Zarabianie przez internet


Polub nas na FB i bądź na bieżąco !!!

Najnowsze komentarze

    Archiwa