Witamy w świecie zarabianie przez internet

Zapisz się do naszego newslettera

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w świecie zarabiania przez internet.


 

MXRevShare HIT roku 2016

MXRevShare hitem roku 2016

Najnowsze informacje oraz nowości na dole wpisu.

UWAGA !!!, strona MXRevShare zmienia nazwę oraz domenę od 1 listopada 2016r. obowiązywać będzie MX.WORLD, wszystkie funkcje i dane konta zostały przeniesione, ten sam login oraz hasło. Stara strona zniknie z internetu.

Pod koniec zeszłego roku ruszył serwis reklamowy znanego z serii MX admina którym jest James Lee Valentine, działający na rynku od 6 lat, posiada obecnie 9 serwisów z serii MX które działają bez żadnych problemów. James jest także autorem 60 książek oraz publikacji na temat marketingu i rozwoju osobistego.

W projekcie  możemy zakupić usługę reklamową, z której możemy otrzymać dzienne rabaty za aktywność sięgające nawet 110%. Są trzy rodzaje paczek reklamowych 5$, 25$ oraz 50$ i w zależności którą wybierzemy otrzymujemy odpowiednio kredyty reklamowe. Aby otrzymać dzienne rabaty trzeba zobaczyć 10 reklam innych użytkowników, jeśli zobaczymy 100 reklam w ciągu doby i zalogujemy się na konto przynajmniej 2 razy otrzymujemy los na loterię. Do wygrania Paczka reklamowa o wartości 50$ (Millionaire Adpack). Należy także pamiętać aby przed zakupem dodać do serwisu własne reklamy.
Rodzaje paczek:

Millionaire Adpack – Cena: $50 – rabat za aktywność w wysokości nawet 110%
Ilość kredytów za 1 paczke 10,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 1,000
Maximum aktywnych paczek: bez limitu

Small Adpack – Cena: $25 – rabat za aktywność w wysokości nawet 110%
Ilość kredytów (Banner Impressions) 5,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 500 / AdPack
Maximum aktywnych paczek 500

Mini Adpack – Cena: $5 – rabat za aktywność w wysokości nawet 110%
Ilość kredytów (Banner Impressions) 1,000
Millionaire Ad Credits (ilość) 100 / AdPack
Maximum aktywnych paczek 100

Pamiętaj także, że rabaty za aktywność są tylko dobrą wolą administracji i nie jest to zagwarantowane na stałe.

Mamy możliwość zarobku z cashlinków, oraz trzy poziomy poleconych:
1: 10% na wszystkie zakupy ADPACK – 5% za zakup z konta repurchase
2: 5 % dla wszystkich zakupów ADPACK – 2,50% za zakup z konta repurchase
3: 5 % dla wszystkich zakupów ADPACK – 2,50% za zakup z konta repurchase
Z cashlinków 100%

Kolejny plus w serwisie to posiadanie 2 kont, pierwsze tak zwane konto główne oraz konto budżet na reklamy z którego to można zakupić paczki reklamowe. Minimalna kwota doładowania konta budżet na reklamy z konta głównego wynosi 1$.

Dodać oraz wypłacać środki z programu można za pomocą jednego z 3 procesorów, Payza,  STP, PM. Minimum do wypłaty to 25$

I najważniejsze iż strona posiada także polską wersję językową, zmiany dokonujemy w prawym górnym rogu.

>>>>> ZAPISZ SIĘ i zacznij działać <<<<<

MXRevShare

Aktualizacja informacji 09-04-2016r.

Administratorzy wprowadzili kolejne zmiany, tym razem zdecydowanie na plus szczególnie dla tych którzy chcieliby się reklamować, ale nie mają za co kupić pakietu reklam. Obecnie Ci którzy mają adpaki jak i Ci bez za każdą zobaczoną reklamę Milionairead (to te które trzeba klikać dziennie min. 10 aby dostać rabaty za aktywność na następny dzień) otrzymują 0,005$, co  daje po obejrzeniu 1000 takich reklam możliwość kupienia pierwszego swojego pakietu reklam.

Aktualizacja informacji 16-04-2016r.

Testy banerów w MXR zostały zakończone, obecne ustawienia zostają na zawsze teraz dziennie można wyklikać 100 reklam po 0,005$ każda, co daje 5$ w ciągu 10 dni. Po tym okresie można już kupić pierwszą paczkę reklamową.

Aktualizacja informacji 28-04-2016r.

Dziś w MXR kolejne zmiany, tym razem raczej nie spodobają się wielu użytkownikom, wprowadzono captcha oraz adfocus podczas oglądania wymaganych reklam. Admin tłumaczy to potrzebą wyeliminowania nieuczciwych użytkowników używających boty lub skrypty. Nadal można klikać 100 reklam po 0,005$ = 0,50$ na dzień, 15$ na miesiąc.

Aktualizacja informacji 19-05-2016r.

Wprowadzono kod PIN oraz pytania zabezpieczające do transakcji. Ponadto 27 maja ma być Live-seminar w Opolu z Januszem Nowakiem. Osoby zainteresowane udziałem powinny ten fakt zgłosić wcześniej organizatorom.

Aktualizacja informacji 03-06-2016r.

Po długich negocjacjach z adminem minimum zostaje na poziomie 25$, wypłaty można zlecać tylko jeden raz dziennie. Obecnie strona może zostać przetłumaczona na 90 języków, teraz każdy kto się loguje po raz pierwszy po zmianach lub jako nowy użytkownik musi wybrać preferowany dla siebie język, podobnie jest z pytaniami zabezpieczającymi i numerem PIN do transakcji. Poprawiono kilka niedogodności podczas oglądania reklam milionaire, nie pojawia się już pasek pod zobaczonymi już reklamami, co było uciążliwe dla klikaczy. Obecnie obejrzana reklama znika. 13 sierpnia planowane jest spotkanie użytkowników MXR w polsce, w tym celu zostanie uruchomiona specjalna strona dla tych którzy chcą wziąć udział, trzeba bezpłatnie się zapisać. Kolejną zapowiadaną nowością będzie zamiana zwykłych reklam w zakładce PTC (tzw. cashlinki) na reklamy video, co znacznie urozmaici ich oglądanie i przyciągnie więcej reklamodawców z zewnątrz.

Admin dla użytkowników zaleca zmianę wcześniejszego adresu e-mail na adres założony na gmail.com, podobnie jest z nowymi członkami. Poczta ta działa bezproblemowo z korespondencją od admina MXR, w innych często maile nie docierają lub lądują w spamie.

Aktualizacja informacji 21-06-2016r.

Z uwagi na to że program ma już przeszło 20000 użytkowników wprowadzono małe zmiany, a mianowicie teraz każdy może dostać poleconego nawet bez promowania programu. Obecnie każda osoba która zapisze się z czystego linku zostaje losowo przydzielona do użytkowników. Największe szanse mają osoby które dopiero zaczynają i nie mają w swojej strukturze żadnych poleconych. Jest to kolejna dobra wiadomość na tych którzy dopiero chcą zacząć przygodę z MXR.

Aktualizacja informacji 26-06-2016r.

Kolejna nowość w MXR, w piątek oficjalnie został uruchomiony sklep z odzieżą oraz różnymi gadżetami z logiem MXR, można zakupić już gotowe wyroby lub zamówić coś z własnym tekstem, reflinkiem itp.

Aktualizacja informacji 01-07-2016r.

Dokładnie dziś mija 8 miesięcy od startu MXRevShare, dlatego też James przygotował z tej okazji video w którym przedstawia plany na najbliższe miesiące. Link do video na YouTube  https://www.youtube.com/watch?v=2aqqzLq0iZU

Tutaj zamieszczam tłumaczenie wypowiedzi, dla tych którzy słabo rozumieją angielski.

Witam wszystkich partnerów MXRevshare.
Nazywam się James Lee Valentine i miło mi gościć was w moim domu na Filipinach.

Mamy dzisiaj 1 lipca 2016 roku, to naprawdę wspaniały dzień. To już 8-miesięcy od uruchomienia naszej platformy MXrevshare. Rozpoczęliśmy dokładnie 1 listopada 2015 roku czyli 8 miesięcy temu.

Nasz biznes jest niezawodny, nasz biznes jest bezpieczny, nasz biznes to program który jest skazany na sukces.

Wielkie, wielkie podziękowanie wysyłam do Niemiec do Janusa Nowaka który wykonał dobrą robotę, dzięki czemu wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z działania i stabilności naszej platformy. Mamy bardzo dobre oprogramowanie, niesamowite narzędzia, i fantastyczną strukturę biznesową. To wszystko jest zaprojektowane po to żeby pomóc wam zarabiać pieniądze… duże pieniądze, i zapewnić stabilność naszej platformy.

Wielu z Was zna mnie zapewne już od dłuższego czasu..

Mój pierwszy program z serii MX uruchomiłem w maju 2011 roku. Minęło już od tego czasu ponad 5 lat temu.

Wszystkie moje programy MX nadal istnieją i działają co oznacza że programy od 2011 roku, nigdy nie zakończyły działalności online..

W roku 2011 złożyłem wobec was zobowiązanie do roku 2020. To jest mój rodzaj “gwarancji” wobec tych wszystkich uczestników programów MX, którzy chcą stworzyć swój stały i długoterminowy biznes czyli… Utrzymać wszystkie programy co najmniej do roku 2020 a nawet i dłużej.

Teraz mamy również nowy biznes czyli mxrevshare. Dzisiaj 1 lipca, kończy on 8 miesięcy I jest to również biznes, co najmniej do 2020 roku. To jest mój obowiązek wobec wszystkich uczestników programu MXR!

Chciałem również wspomnieć o moich najbliższych planach.

Bardzo krótko o moim Europejskim tournee. Planujemy je latem w okresie trzech tygodni września. Odwiedzę z Janusem Niemcy, Anglię, Węgry i Polskę. Będzie wiele spotkań z tysiącami uczestników programu, będziesz mógł zobaczyć mnie osobiście, będziemy mogli uścisnąć sobie dłoń, usiąść razem przy piwie… I razem będziemy mogli świętować nasz wielki sukces w biznesie.

W przyszłym tygodniu odwiedzę również Dubaj więc jeżeli chciałbyś spotkać się ze mną w Dubaju. Wyślij maila do administratora, admin@mxrevshare.com ta wiadomość zostanie mi przekazana i będziemy mogli umówić się również w Dubaju.

W sierpniu będę ponownie w Dubaju oraz w USA, a moją europejska trasę rozpocznę pod koniec sierpnia.

Tak więc nie mogę się już doczekać spotkania z Tobą i mogę jedynie dodać
POWIEDZ TAK DLA SUKCESU

Aktualizacja informacji 15-07-2016r.

Dokonano kilku dość ciekawych zmian, które poprawią kontakt z swoimi poleconymi oraz jakość reklamy, a mianowicie:

Teraz można podejrzeć działalność w serwisie swoich poleconych, ile maja klikniętych reklam ogólnie oraz danego dnia, ile mają Adpaków, z jakiego kraju pochodzą oraz ich e-mail, skype i data ostatniego logowania.

Do reklam dodano możliwość ustawienia preferowanego języka odbiorców, jeśli chcemy aby naszą np. polską reklamę oglądali tylko polacy wystarczy to zaznaczyć podczas dodawania reklamy. Dotyczy to tylko nowych reklam, w dodanych wcześniej niema możliwości zmiany. Trzeba usunąć starą i dodać ją jeszcze raz z nowymi ustawieniami.

Aktualizacja informacji 23-07-2016r.

Od niedzieli do środy (24.07-27.07) strona MXRevShare będzie przenoszona na nowe szybsze serwery, w tym okresie dostęp może być ograniczony lub całkowicie niemożliwy.

Aktualizacja informacji 27-07-2016r.

Jak niektórzy zauważyli MXR działa już bezproblemowo, po przeniesieniu serwisu na nowy serwer, mamy już włączoną niespodziankę zapowiadaną przez Janusa. A mianowicie każdy kto dziennie zaloguje się na swoje konto więcej niż raz (2-24) bierze udział w losowaniu milionarire ad.
Zapraszam do działania !!!
Powodzenia w losowaniu 🙂

Aktualizacja informacji 14-08-2016r.

Wprowadzono kolejny poziom Ambasador “miedź”, teraz każdy kto posiada 100 aktywnych adpaków mini otrzymuje dzienny bonus ambasador w kwocie 0,50$.

Aktualizacja informacji 04-09-2016r.

Od jutra tj. 05 września, wyłączone zostają bonusy za oglądanie reklam, dokładnie chodzi o te 0,005$ za obejrzaną reklamę milionaire. Pozostaje wymóg 10 reklam dziennie aby otrzymać bonusy następnego dnia. Kolejna tym razem dobra wiadomość to wprowadzenie wypłat instant.

Aktualizacja informacji 05-09-2016r.

Każdy kto w ciągu doby zobaczy 100 millionaire reklam oraz zaloguje się przynajmniej dwa razy na swoje konto otrzymuje los na loterię, dziennie losowanie Paczki reklamowej, Millionaire Adpack o wartości 50$

Aktualizacja informacji 12-09-2016r.

Pod koniec tygodnia tj. 17-18 wrzesień rozpocznie się weryfikacja użytkowników. Będzie ona polegała na przesłaniu wyraźnego scanu lub zdjęcia jakiegoś dokumentu, dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu itp. oraz wniesienia opłaty w wysokości 5$ z zweryfikowanego procesora płatności: Payza, Perfect Money lub STP. Opłata ta jest opłatą dla zewnętrznej firmy która zajmie się weryfikacją. Osoby po weryfikacji będą mogły wypłacać dziennie do 1000$, osoby bez weryfikacji nie będą mogły nic wypłacić.

W sobotę 17 września we Wrocławiu o godz. 15 odbędzie się spotkanie użytkowników z właścicielem James Lee Valentine oraz adminem technicznym Janusem Nowak.

Aktualizacja informacji 01-10-2016r.

Jest już dostępna nowa wersja strony pod adresem mx.word na razie tylko w języku angielskim.

Aktualizacja informacji 24-10-2016r.

Informujemy, że nasza strona internetowa mxrevshare będzie zamknięta od dnia 1 listopada-2016. Proszę zacząć używać naszej nowej strony internetowej (z więcej funkcji, więcej treści)) MX.WORLD. Można tam znaleźć wszystko od mxr w “Advertising”. Kliknij: MX.WORLD LOGIN (te same hasło i username)

Aktualizacja informacji 27-11-2016r.

W ciągu ostatnich 13 miesięcy, od listopada 2016 roku, z byłym MXREVSHARE (obecnie platforma reklamowa z MX.WORLD), prowadziliśmy kumulację pieniędzy każdego dnia w systemie za pośrednictwem naszego budżetu reklamowego (dawna nazwa: Repurchase Balance) i te pieniądze nigdy nie miały pokrycia w prawdziwych pieniądzach w naszej firmie, to były “puste” pieniądze. To było jak balon który jest coraz większe i większe każdego dnia.
Moim zadaniem jako właściciela MX WORLD jest nie pozwolić, aby ten balon stał się tak duża, że wybuchnie pewnego dnia w przyszłości. Mimo to codziennie przez 13 miesięcy, nasza firma wkładała 1,25% wszystkich dochodów do tego balonu (niezależnie czy to były prawdziwe fundusze czy puste pieniądze, a większość z nich to jednak były pieniądze “puste”). To z tego powodu niedawno obniżyliśmy prowizje na Adpacki kupowane z konta Repurchase/Advertising z 10% na 3 poziomach do zaledwie 2% na 3 poziomach.
Teraz chcę powoli zmniejszyć rozmiary tego balonu dla długoterminowej stabilności platformy reklamowej i przyszłego sukcesu MX WORLD jako całości.
Plus, a jest to bardzo ważny punkt, bo sprawdziłem przepływy pieniężne z i na procesory na co dzień i jestem w stanie dostrzec następujące trendy.
Najbardziej alarmujący trend odkąd zaczęliśmy API (zautomatyzowane wypłaty) 3 miesiące temu, to “tajemnicze pieniądze” zdające się znikać w regularnych odstępach czasu z systemu, i to o wiele więcej pieniędzy niż powinno wychodzić porównując to z naszym istniejącym planem wypłat, niestety wyśledzenie tych pieniędzy nie zawsze jest łatwe kiedy mamy od 500 do 1000 wypłat każdego dnia. Dodatkowo jestem naiwny i bez doświadczenia w biznesach typu revshares, i dlatego byłem mało aktywny w szukaniu brakujących pieniędzy aż do tego ostatniego tygodnia, kiedy to zaczęła się weryfikacja tożsamości. A to, co Janus i jego ZESPÓŁ TREMINATORÓW odkrył jest niesamowite!
Janus wraz z zespołem odkryli do tej pory ponad 30 osób działających w sposób mafijnym stylu aby ukraść nasze rezerwy internetowe, robiąc ponad 30 fikcyjnych wypłatami dziennie. Całkowita strata dla naszej firmy to około ćwierć miliona USD od września, kiedy został wprowadzony API. To nie jest dla nas długoterminowy problem, ponieważ wciąż mamy około jednego miliona USD rezerw i na dodatek teraz znaleźliśmy tych oszustów, którzy zostali skreśleni z naszego systemu. W tej chwili, tj. niedziela rano dla mnie na Filipinach, a późna sobotnia noc dla Janusa w Niemczech, wciąż przeszukujemy naszą bazę danych w celu odnalezienia wszystkich oszustów. Przepraszam, jeśli nasza weryfikacja ID wydaje się uciążliwe i na dodatek błędna wobec niektórych członków, ale musimy powstrzymać i wyeliminować oszustów kradnących nasze firmowe pieniądze, które są również pieniędzmi naszych członków.
Nasza korporacja straciła około 250.000 USD w ciągu ostatnich 3 miesięcy z powodu oszustów z fałszywymi ID i hakerów posiadających wiele kont. To dlatego musimy być stanowczy w egzekwowaniu naszej polityki mówiącej o jednym koncie na gospodarstwo domowe. Zdaję sobie sprawę, że to może być niewygodne i niezrozumiałe dla niewinnych osób i za to je przepraszam, ale nie mogę pozwolić na to aby moja korporacja upadła z powodu oszustów i hakerów! Osoby rzetelny mogą pracować razem współpracując w ramach jednego konta w obrębie gospodarstwo domowe.
Powyżej wytłumaczyłem dlaczego musimy wprowadzić zmiany o których przeczytacie poniżej. Zmiany te zostaną wprowadzone na przestrzeni kilku dni począwszy od poniedziałku 28go listopada, a na czwartku 1go grudnia kończąc:
1. poniedziałek 28 listopada to będzie ostatni dzień, kiedy można kupić adpacki z budżetu reklamowego (advertising budget). Więc jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy na tym koncie aby kupić adpack/i, to przenieś brakującą kwotę z salda głównego lub uzupełniają ją poprzez wpłatę z procesora tak aby po dokonaniu zakupu Twoje konto reklamowe (Advertising Budget)pokazywało zero.
2. Wszystkie aktywne adpacki które zostały zakupione za pośrednictwem Advertising Budget będą nadal normalnie naliczać, aż do 110%.
3. Advertising Budget będzie od teraz wyłacznie budżetem reklamowym dla firm, marketerów, przedsiębiorców i innych członków, którzy chcą kupić stałe banner-reklamy, reklam tekstowych, reklam PTC, login-reklamy, wyloguj-reklamy, (jak ma to już miejsce) , ale nie będzie z niego można kupić pakietów reklamowych czyli ADPACK. Użytkownicy mogą także otrzymywać prowizje z tego konta na 3 poziomach 10% | 5% | 5%, ale pieniądze te mogą być wykorzystywane wyłącznie do zakupu usług reklamowych, nie ADPACKów.
4. 1,25% przychodów będzie nadal wchodzić na MAIN BALANCE tak, jak to ma miejsce od 13 miesięcy. Ten procent wzrośnie do 2% dziennie dla członków w randze BRONZE-SILVER-GOLD i do 2,5% dziennie dla członków MILLIONAIRE.
5. Ponieważ wciąż będzie ta sama ilość pieniędzy, lub nawet więcej, wchodzić w balans konta MAIN BALANCE, to dzięki temu unikniemy negatywnego wpływu akcji “kurczenia balonu” na naszych członków w odniesieniu do ich wypłat itp.
6. W pierwszym etapie skorygowanego planu wynagrodzeń, adpacki będą dojrzewały do swojego maksimum wolniej. Taka musi być, gdy chcesz, aby powietrze uchodziło z balonu powoli.
7. W drugim etapie, począwszy od czwartku 1go grudnia, wprowadzimy 5 poziomów członkostwa w obrębie każdego portfela walutowego, bo teraz mamy trzy platformy reklamowe MX (programów z podziałem przychodów) w MX WORLD.
Oto wprowadzane poziomy członkostwa:
Członkostwo USD:
FREE:
– aktywne adpacki USD 10/15/25
– prowizji 3% / 1% / 1%
– 1% dzielonych przychodów
– wypłata $ 25 / dzień
– kosztuje 0 $ miesięcznie
BRONZE:
– aktywne adpacki USD 100/150/200
– prowizja 4% / 2% / 2%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata 75 $ / dzień
– kosztuje 25 $ miesięcznie
SILVER:
– aktywne adpacki USD 150/200/500
– prowizja 5% / 3% / 3%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata $ 150 / dzień
– kosztuje 50 $ miesięcznie
GOLD:
– aktywne adpacki USD 150/250/1000
– prowizja 6% / 4% / 4%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata $ 200 / dzień
– kosztuje 75 $ miesięcznie
MILLIONAIRE
– aktywne adpacki USD 150/250/1500
– prowizja 10% / 5% / 5%
– 2.5% dzielonych przychodów
– wypłata $ 350 / dzień
– kosztuje 150 $ miesięcznie
Członkostwo EURO :
FREE:
– aktywne adpacki EUR 5/10/15/25/50
– prowizja 3% / 1% / 1%
– 1% dzielonych przychodów
– wypłata € 25 / dzień
– kosztuje 0 € miesięcznie
BRONZE:
– aktywne adpacki EUR 50/100/200/250
– prowizja 4% / 2% / 2%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata € 75 / dzień
– kosztuje € 25 miesięcznie
SILVER:
– aktywne adpacki EUR 100/150/200/500/750
– prowizja 5% / 3% / 3%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata € 150 / dzień
– kosztuje 50 € miesięcznie
GOLD:
– aktywne adpacki EUR 100/150/250/1000/1500
– prowizja 6% / 4% / 4%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata € 200 / dzień
– kosztuje 75 € miesięcznie
MILLIONAIRE
– aktywne adpacki EUR 100/150/250/1500/2000
– prowizja 10% / 5% / 5%
– 2.5% dzielonych przychodów
– wypłata € 350 / dzień
– kosztuje 150 € miesięcznie
Członkostwo BITCOIN:
FREE:
– aktywne adpacki BTC 5/10/15/25/50
– prowizja 3% / 1% / 1%
– 1% dzielonych przychodów
– wypłata BTC 0.035 / dzień
– kosztuje BTC 0 miesięcznie
BRONZE
– aktywne adpacki BTC 50/100/200/250
– prowizja 4% / 2% / 2%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata BTC 0.10 / dzień
– kosztuje BTC 0.03 miesięcznie
SILVER:
– aktywne adpacki BTC 100/150/200/500/750
– prowizja 5% / 3% / 3%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata BTC 0.20 / dzień
– kosztuje BTC 0.06 miesięcznie
GOLD:
– aktywne adpacki BTC 100/150/250/1000/1500
– prowizja 6% / 4% / 4%
– 2% dzielonych przychodów
– wypłata BTC 0.30 / dzień
– kosztuje BTC 0.1 miesięcznie
MILLIONAIRE
– aktywne adpacki BTC 100/150/250/1500/2000
– prowizja 10% / 5% / 5%
– 2.5% dzielonych przychodów
– wypłata BTC 0.50 / dzień
– kosztuje BTC 0.2 miesięcznie
Uwagi:
Członkowie opłacają te poziomy członkostwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem procesorów płatniczych i portfeli BTC, tak jak to miało miejsce przy weryfikacji tożsamości (prawdziwe pieniądze to jedyny sposób, dzięki któremu każda firma może utrzymać swój plan długoterminowego rozwoju do roku 2020 i dłużej). Po dokonaniu opłaty czas wygaśnięcia członkostwa ustawia się automatycznie na kolejny miesiąc. Są to indywidualne opłaty miesięczne, nie ma żadnego abonamentu. Jeżeli członek płaci, on / ona będzie przedłużyć swoje członkostwo. Jeśli nie opłaci, to członków spadnie do poziomu FREE.
8. Sponsor ma 10% prowizji z miesięcznej opłaty osób poleconych. Ta prowizja trafia na konto AMBASSADOR BALANCE sponsora, i może zostać wypłacona z systemu. Nie ma żadnego dziennego limitu na wypłaty dla prowizji.
9. Cel to uzyskanie większej ilości relnych pieniędzy z naszych usług reklamowych, z naszych zasobów (Generizera, który będzie uruchomiony w grudniu oraz inne narzędzia), z naszej gry MX GAME (już na początku przyszłego roku) i dzielić się tymi pieniędzmi z wszystkimi zweryfikowanymi członkami aż do 2,5% w MAIN BALANCE (w zależności od poziomu członkostwa), a nie 1,25% w MAIN BALNCER plus 1,25% w Advertising Budget, jak to jest obecnie.
10. Codzienne udziały w przychodzie, które trafiają na Twoje MAIN BALANCE mogą być wypłacane jako codzienne wypłaty przez siedem dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) przez 24 godzin na dobę.
11. Od poniedziałku 28 listopada przez kolejne 3 dni, ze względów bezpieczeństwa, kiedy będziemy dalej oczyszczać system z oszustów, jednocześnie wdrażając nowe skrypty obejmujące wyżej opisane zmiany w planie wynagrodzeń, wypłaty maksymalne zostają ograniczone do zaledwie 50 USD dziennie, ale tylko na te zaledwie 3 dni !!!!
12. Od czwartku 1 grudnia maksymalna wypłata na dzień na osobę zwiększa się do kwoty 1100 USD wynikającej z sumy 3 walut/portfeli łącznie. Oznacza to
– 350 USD maksymalnej wypłaty na dzień,
– 350 EUR maksymalnej wypłaty na dzień (około USD375) i
– 0.500 BTC maksymalnej wypłaty dziennie (około USD375).
Wprowadzamy to dla długoterminowej stabilności MX WORLD. Podobne rozwiązania są stosowane przez najbardziej stabilne systemy w branży revshare. W przyszłości może się to zmienić i mogę zatwierdzić wyższe limity dziennych wypłat, ale pozwólcie nam najpierw zrobić z MX WORLD platformę reklamową opłacalną na długie lata dla korporacji.
13. Kończymy z AMBASADOR BONUS od poniedziałku 28 listopada nie będzie już tych naliczeń. To jest coś, co spróbowaliśmy i było udane. Zostanie on ponownie wdrożone lub zastąpiony nowym bonusem w przyszłym roku.
14. Wypłat z konta BITCOIN zostaną umożliwione od dnia 1 stycznia, do tego czasu budujemy rezerwy BTC.
15. Obecnie mamy trzy waluty i sześć procesorów, aby efektywniej poszerzyć naszą działalność MX.WORLD na całym świecie: USD, EURO-Bitcoin poprzez Payza, STP, Perfect Money, Advcash, BitBay, Coinpay. Planujemy dodać więcej procesorów w przyszłym roku. Dodatkowo możemy dodać w przyszłym roku złoto jako czwartą walutę na platformach reklamowych MX, a to tylko pod warunkiem, że wystarczająca liczba członków zechce również zarobić i zaoszczędzić w złocie.
16. Obecnie powinniście dołączać i promować każdy z naszych ośmiu programów matrycowych MX MATRIX. Niektórzy członkowie zarabiają już z tych programów matrycowych ponad 5 lat. Dlaczego masz mieć tylko jedno źródło dochodu w MX WORLD kiedy możesz ich mieć tutaj do jedenastu:
– 3 z reklamami (USD MX-EURO-BTC) i
– 8 z programami MX Matrix (MX1-MX3-MX7-MX9-MXF-MX20-MX500- MXM).
MYŚL NA DUŻĄ SKALĘ i zarabiaj z jedenastu źródeł dziennie.
Dziękujemy za zrozumienie i pomoc w działaniach aby MX WORLD był silniejszy i bardziej dochodowy dla wszystkich członków, staramy się osiągnąć nasz cel jakim jest milion szczęśliwych członków do 2020 roku.
Powiedz sukcesowi tak!
James Lee Valentine
Właściciel MX WORLD

 

W razie pytań pisz śmiało poprzez zakładkę kontakt lub odezwij się na SKYPE “dariklon”

>>>>Zapisz się i zacznij zarabiać<<<<<

MX.WORLD

10 Komentarzy

 1. 14 stycznia 2017    

  Bardzo fajna strona, znalazłam tutaj mnóstwo fajnych materiałów które poszerzyły moją wiedzę. Fajnie że są w sieci takie strony.

 2. sven sven
  27 lipca 2016    

  strona nie odpowiada, nie można się zalogować

  • dariklon & alebazi dariklon & alebazi
   27 lipca 2016    

   Najnowsze info można znaleźć na naszym FP na FB. Stronka była przenoszona na nowy serwer, dziś rano było wszystko OK, wieczorem jest robiony test zapory ogniowej dlatego dostęp jest utrudniony. W wielu przypadkach strona się nie otwiera. Trzeba trochę zaczekać niedługo wszystko wróci do normy.

 3. Marek Marek
  6 czerwca 2016    

  Jaka jest maksymalna kwota wypłaty

  • dariklon & alebazi dariklon & alebazi
   6 czerwca 2016    

   Maksymalnie 1000$ na dzień.

 4. Marek Marek
  9 kwietnia 2016    

  czy mozna klikać tylko cashlinki i wypłącac czy tzreba obowiazkowo wykupic adpack zeby potem wypłacić?

  • dariklon & alebazi dariklon & alebazi
   11 kwietnia 2016    

   Można wypłacić z samych cashlinków, ale obecnie dużo lepiej jest klikać przez 10 dni po 100 banerów i kupić sobie adpaka, po kolejnych znowu i tak przez 1-2 miesiące trochę reinwestować i dopiero wypłacić i dalej zarabiać. Z samych CL jest mało i do minimum zajmie znacznie więcej czasu. Osobiście trochę reinwestuję i co jakiś czas coś wypłacam i tak w kółko.

 5. dariklon & alebazi dariklon & alebazi
  15 lutego 2016    

  Od 14 lutego wracają na stałe dzienne naliczenia w wysokości 2,5% co czyni MXR lepsze od TM.
  Małe porównanie obydwu programów:
  1. TM dzienne naliczenia 2% w MXR wynosi 2,5% dziennego stałe od dzisiaj.

  2. TM płaci 10% prowizji skierowania na jednym poziomie. MXR płaci 20% na 3 poziomach.

  3. TM posiada API z prowizjami błyskawiczne wypłaty. MXR tym tygodniu będzie również API.

  4. TM posiada 100% premii za kliki PTC. MXR ma to również.

  5. TM ma tylko jeden typ adpack ($ 50). MXR ma 3 wyborów adpacks ($ 5, $ 25, $ 50).

  • Marek Marek
   23 lutego 2016    

   a czy są cashlinki i jaka ich jest wartosc czy da sie szybko uzbierac z cashlinków tak jak w trafficmoonson?

   • dariklon & alebazi dariklon & alebazi
    24 lutego 2016    

    Czy tak jak w TM to raczej jeszcze nie ale ostatnio dziennie jakieś są od 0,001 do 0,01$. Ale jest ich ostatnimi czasy coraz więcej, a i program bardzo dobrze się rozwija. Admin bardzo aktywny. Po zapisie na swoim koncie mamy linki do instrukcji, grupy na FB itp. No i dużym plusem jest to, że strona jest także w języku polskim. Admin zapowiada działanie swoich wszystkich serwisów przynajmniej do 2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarabianie przez internet


Polub nas na FB i bądź na bieżąco !!!

Archiwa