Witamy w świecie zarabianie przez internet

Zapisz się do naszego newslettera

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w świecie zarabiania przez internet.


 

Kopanie kryptowalut minergate

Kopanie kryptowalut w MinerGate

Ten wpis ma na celu przedstawienie jednej z wielu możliwości kopania (zdobywania) kryptowalut. Sposobów jest wiele, jednym z nich jest działanie w kopalni MinerGate.

MinergateW tej kopalni można działać na wielu urządzeniach, komputerze, tablecie, telefonie. Cały proces uruchomienia górników jest bardzo prosty. Na początku trzeba założyć konto w samej kopalni – przejdź do założenia konta.

Podczas rejestracji podajemy tylko e-mail oraz hasło, tych danych będziemy potrzebować także podczas uruchamiania górników.

MinerGateGdy już się zalogujemy mamy cały panel w którym możemy śledzić postępy górników, wypłacać wykopane coiny na portfel lub bezpośrednio na giełdę w celu sprzedaży.

Na stronie mamy dostępne oprogramowanie dla górników, w zależności od systemu pobieramy i instalujemy odpowiedni programik. Na androida można pobrać bezpośrednio ze sklepu google, jest całkowicie bezpłatny, wyszukujemy MinerGate i pierwszy wyświetlony pobieramy.

MinerGatePo uruchomieniu górnika nasz panel wygląda jak na poniższym zdjęciu.

MinerGateDo dyspozycji mamy kilkanaście walut, w zależności od sprzętu możemy je kopać. Mamy także możliwość ustawienia ile rdzeni procesora ma być wykorzystane. Jak już zdecydujemy co chcemy wydobywać naciskamy na start mining, ustawiamy ilość rdzeni i reszta leci już z automatu. Górników możemy uruchomić na wielu urządzeniach jednocześnie, nasze wydobycie będzie wtedy większe.

Uzyskaną walutę można przesłać np. na giełdę, ja osobiście wysyłam na poloniex lub cryptopia, tam też można sprawdzić ile dana waluta jest warta. Można również wysłać ją na swój portfel. Przesyłanie odbywa się praktycznie natychmiast, trzeba jedynie trochę zaczekać na potwierdzenia. Pobierane są oczywiście drobne opłaty za transfer.

MinerGateMinergateNa giełdzie można już według własnego uznania, wymienić daną walutę na inną lub na BitCoiny, następnie przesłać na portfel. A jak już mamy BTC to możliwości mamy już bardzo wiele. Nawet wypłacić w postaci złotówek z bankomatu. O tych i innych możliwościach będzie można się dowiedzieć w kolejnych wpisach.

>>>>>Załóż konto w MinerGate<<<<<

 

Życzę miłego wydobycia, w razie pytań zapraszam do kontaktu poprzez zakładkę KONTAKT lub na skype – „dariklon”.

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarabianie przez internet


Polub nas na FB i bądź na bieżąco !!!

Najnowsze komentarze

    Archiwa