Witamy w świecie zarabianie przez internet

Zapisz się do naszego newslettera

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w świecie zarabiania przez internet.


 

HitLink+Rotate4All – zarabiaj podwójnie

HitLink + Rotate4All – zarabiaj podwójnie.

UWAGA na Hitlink niemożna już wstawiać linku z rotate4all, serwis wylądował na czarnej liście.

W tym przypadku serwisy opisane poniżej trzeba wykorzystywać już wg własnego uznania.

Dziś przedstawiamy dwa solidne i płacące programy. W każdym z nich z osobna można zarobić ale jak skorzystać z nich razem w sposób opisany poniżej nasze zarobki znacznie przyspieszą.
Pierwszy z nich to Hitlink, jest to typowy manualsurf, bardzo podobny do EasyHits4U, z tym że w nim można szybciej i więcej zarobić. Co 25 obejrzanych stron wygrywamy $$, kredyty itp.

hitlink1Próbując grać można podwoić lub potroić stawkę bazową lub stracić – to taka loteria.

Dodatkowo za każdą zobaczoną stronę dostajemy 2 tzw. activity point dzięki którym co tydzień 25 osób które uzbiera najwięcej otrzymuje $$, kredyty, poleconych z puli Weekly Jackpot przydzielanych według miejsca. Punkty dostajemy także za codzienne logowanie, poleconych.

hitlink4

Mamy dwie możliwości surfowania pierwsza to regular, czas wyświetlania strony 6 sekund, przelicznik 0,5:1, wygrywamy kredyty, reklamy tekstowe, banerowe oraz activity point. Druga to Cash Prizes czas 15 sekund, przelicznik 1:1, wygrywamy kredyty, reklamy tekstowe, banerowe lub $$. Wyboru dokonujemy za każdym razem przed rozpoczęciem surfowania. Jak zacząć: z górnego menu wybieramy account i następnie surf now, otworzy się strona z wyborem przeglądania, wybieramy opcję która nas interesuje i po chwili wszystko rusza automatycznie.

hitlink5

Dodatkowo dość często są różnego rodzaju konkursy, gdzie można wygrać dodatkowe kredyty, $$ itp.

Jak dodać własną stronę do surfowania: w zakładce menage ads wchodzimy w my websites, następnie w add a new sites, wypełniamy i klikamy add, następnie trzeba poczekać do 24 godzin na akceptacje, później tylko wystarczy dodać zebrane już kredyty i lecimy. Dodawać można ręcznie lub ustawić na auto. To ustawiamy w zakładce menage ads – my credits.

hitlink2mojastronahitlink3kredyty

I tam właśnie umieszczamy link z drugiego programu, w którym zarabiamy przez PTP. Aby zapisać się do Rotate4All należy wejść w ten LINK następnie w prawym górnym rogu mamy opcje rejestracji oraz logowania.

r4all1

Po rejestracji i zalogowaniu się mamy widoczny link który umieszczamy w HitLink.

r4all12I teraz surfując w Hitlink dostajemy $$ oraz kredyty które wykorzystujemy do promocji linka z Rotate4All za wyświetlanie którego też zarabiamy.

Ciekawostką w Rotate4All jest to, że zarabiamy nie tylko za unikalne wejście w nasz link, ale także jeśli z tego samego IP ktoś wejdzie więcej razy.

Do całości można także dołączyć EasyHits4U co przyspieszy zarabianie w R4All
Minimum w HitLink to 10$ wypłacane na PayPal, serwis wypłaca przez kilka ładnych lat więc jest wiarygodny. W Rotate4All minimum to tylko 2$ wypłacane na PayPal lub Payza.

Jako ciekawostka to w HitLink po wysurfowaniu kilkudziesięciu stron otrzymałem 1$ bonusu, ale czy u wszystkich tak jest tego nie wiem.

Jeśli zapiszesz się do obydwu programów, napisz do mnie przez zakładkę kontakt, podpowiem Ci jak jeszcze szybciej zarobić w HitLink.

 

6 Komentarzy

 1. madewithlove madewithlove
  26 stycznia 2017    

  Ja w rotate4all dostałem banana da się jeszcze tam wrócić?? Wykupiłem sobie reklamę rotate na ośmiu stronach i mnie zablokowali

  • dariklon & alebazi dariklon & alebazi
   29 stycznia 2017    

   Jedyne to założyć nowe konto, pisałem kiedyś w tej sprawie do admina ale zostało to bez odpowiedzi. Przed dodaniem reklam dobrze jest sprawdzić czarną listę, bo wtedy często blokują jak się wstawi link do zabronionego serwisu.

 2. Spoko72 Spoko72
  3 maja 2016    

  Zaglądaaz tu jeszcze?

  • dariklon & alebazi dariklon & alebazi
   4 maja 2016    

   Jasne właśnie dziś dostałem kolejną wypłatę z Rotate4All, w kilka godzin po zleceniu.

 3. 7 lutego 2016    

  zapisałem się z obu twoich linków HitLink + Rotate4All proszę o info aby zacząc zarabiać

  • dariklon & alebazi dariklon & alebazi
   7 lutego 2016    

   Przez zakładkę kontakt proszę przesłać nazwę użytkownika. Jako zwrotny e-mail prześlę instrukcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarabianie przez internet


Polub nas na FB i bądź na bieżąco !!!

Archiwa