Witamy w świecie zarabianie przez internet

Zapisz się do naszego newslettera

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w świecie zarabiania przez internet.


 

Bitbay

BitBay polska giełda kryptowalut.

Bitbay

Bitbay to najlepsza polska giełda kryptowalut, obecnie dostępne monety to BTC (Bitcoin), LSK (Lisk), LTC (Litecoin), ETH (Ethereum), BCH (Bitcoin Cash). Z 22 na 23 września 2017r. zostanie wprowadzona nowa wersja giełdy 3.0 a wraz z nią kolejne monety m. in. XMR (Monero), DASH (Dash), GAME (GameCredits) oraz kolejne będą dodawane już po całkowitym uruchomieniu 3.0. W najbliższych planach dodawane będą także tokeny ICO.

Wpłaty w złotówkach odbywają się za pomocą zwykłego przelewu, karty kredytowej, DotPay, wpłaty gotówki na Poczcie Polskiej oraz w sklepach żabka. Aby wypłacić mamy do dyspozycji tradycyjny przelew, ekspresowe przelewy, wypłaty w bankomatach bez karty. Transakcje Euro oraz $ w wersji 3.0 odbywać się będą za pomocą Inpost Finance. Po aktualizacji dostępne będą też procesory płatnicze Payza i Perfect Money. Istnieje także możliwość zamówienia karty płatniczej.

Aby się zarejestrować wystarczy wejść w link: BITBAY, następnie klikamy rejestracja, podajemy adres e-mail i zakładamy konto.

bitbay

W kolejnym kroku potwierdzamy email i logujemy się na giełdę. Aby dokonać wpłaty złotówek, Euro lub $$ potrzebna jest weryfikacja, wynika to z ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy. Po zalogowaniu na górze strony znajduje się odnośnik do weryfikacji.

BitbayBez weryfikacji niemożna dokonać:

– wpłat PLN, USD, EUR zwykłymi przelewami bankowymi

– wpłat ekspresowych PLN przez Pocztę Polską oraz DotPay

– wypłat PLN, USD, EUR przelewami bankowymi oraz SEPA po przekroczeniu limitu 15 000 euro w roku obrotowym (365 dni)

– wypłat PLN ekspresowych, przekazami pieniężnymi oraz w bankomatach po przekroczeniu limitu 15 000 euro w roku obrotowym (365 dni)

– wpłat EUR i USD kartami kredytowymi i debetowymi

– wypłat Bitcoin oraz Litecoin po przekroczeniu limitu 15 000 euro w roku obrotowym (365 dni),

– opłat rachunków  po przekroczeniu limitu 15 000 euro w roku obrotowym (365 dni),

– dokonać zamówienia i korzystać z karty do konta BitBay

– wypłat PLN w bankomatach bez karty.

UWAGA !

Najważniejsze to dobrze zabezpieczyć swoje konto, najlepiej jest ustawić sobie opcję dwuetapowej weryfikacji podczas każdego logowania. W tym celu należy na swój telefon pobrać google authenticator oraz włączyć tą opcję w panelu użytkownika. Przechodzimy do zakładki ustawienia i wykonujemy wszystko wg instrukcji.

bitbaySam panel jak i handel jest bardzo prosty. Możemy sprzedawać i kupować dostępne kryptowaluty za złotówki, dolary lub euro.

BitBayW razie pytań skontaktuj się przez zakładkę KONTAKT

>>>>> Link do rejestracji <<<<<

bitbay

Zmiany i ulepszenia w wersji 3.0

Logowanie do wersji 3.0

Po zakończeniu migracji na wersję 3.0 logowanie będzie się odbywać przy pomocy tych samych danych, wykorzystywanych do logowania na wersje 2.0. Dla bezpieczeństwa, przy pierwszym logowaniu zastaniecie poproszeni o dokonanie zmiany hasła.

Bezpieczeństwo

Wszystkie środki są całkowicie bezpieczne i nie muszą być wycofywane na czas migracji. Dane zostaną w całości i w bezpieczny sposób zmigrowane na nową platformę, dotyczy to:
1) wszystkich danych klientów z platformy 2.0,
2) pełnych ustawień kont, włącznie z 2FA i weryfikacją,
3) stanów kont – zarówno w walutach FIAT jak i krypto,
4) wystawionych ofert,
5) prowizji (wielu z Was ma niższe ze względu na obrót – nie musicie obawiać się, że zostaną podniesione),
6) ulubionych rachunków,
7) osób zaproszonych w programie partnerskim oraz naliczonych w nim prowizji,
8) kart do konta,
9) ustawień API.

Zmiana adresów krypto do wpłat

UWAGA adresy do wpłat kryptowalut ULEGNĄ ZMIANIE. Księgowanie wpłat dokonywanych na poprzednie adresy będzie odbywać się do 1 października, jednak będzie to następowało z opóźnieniami. Z tego powodu, od razu po uruchomieniu platformy w wersji 3.0, rekomendujemy zalogowanie się i pobranie nowych adresów do wpłat kryptowalut.

API

Aby wszystkie Wasze appki działały poprawnie, API wersji 2.0 będzie wspierane do 31 października. W przypadku korzystania z niego wystąpią małe zmiany, na które prosimy się przygotować: metoda „trades” nie będzie obsługiwała parametru „since”, a także w odpowiedzi „tid” nie będzie ono miarodajne (zwracaną wartością będzie zawsze 1). API 2.0 nie będzie również obsługiwało odwrotnego sortowania transakcji. W związku z tym, rekomendujemy przepięcie na nowe API, które będzie zawierać również komunikację po websocket. Dokumentacja nowego API zostanie udostępniona wraz z nową wersją.

Nowe kryptowaluty

Po uruchomieniu platformy do Waszej dyspozycji bedą następujące kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Lisk, Dash, GameCredits. W terminie do 2 tygodni zostanie również udostępnione Monero. Co 2-3 tygodnie planowane jest dodawanie kolejnych kryptowalty. O zamiarze dodania każdej kolejnej będziemy informowani z wyprzedzeniem.

Operatorzy wpłat PLN, USD, EUR

Rachunki bankowe do wpłat w walutach PLN, USD oraz EUR nie ulegną zmianie.
Operatorzy wpłat PLN, USD I EUR nie zmienią się przy starcie wersji 3.0, jednak w najbliższym czasie udostępnione zostaną wpłaty i wypłaty za pomocą: Payza i Perfect Money oraz przywrócone zostaną wpłaty ekspresowe z użyciem Dotpay.
Przez okres około tygodnia zawieszone będą jedynie depozyty przy użyciu kart kredytowych.

>>>>> Link do rejestracji <<<<<

bitbay

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarabianie przez internet


Polub nas na FB i bądź na bieżąco !!!

Najnowsze komentarze

    Archiwa